CZAS NA WZROK. SZPITALE W OKULARACH – razem zadbajmy o wzrok personelu medycznego walczącego z koronawirusem w Polsce! - JZO

CZAS NA WZROK. SZPITALE W OKULARACH – razem zadbajmy o wzrok personelu medycznego walczącego z koronawirusem w Polsce!

Obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa przyczyniła się do tego, że wszyscy zostaliśmy zmuszeni do podjęcia nierównej walki z niewidzialnym przeciwnikiem. W obecnych niełatwych czasach z jeszcze większym szacunkiem i podziwem patrzymy na osoby wykonujące zawody medyczne. To właśnie w ich pracę wpisana jest misyjność – niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Optycy, okuliści, optometryści jak mało kto rozumieją medyków, którzy w pierwszej linii zmagają się z epidemią koronawirusa. Ta myśl przyświecała nam przy zorganizowaniu bezprecedensowej w skali ogólnopolskiej akcji charytatywnej CZAS NA WZROK. SZPITALE W OKULARACH..

Zmęczone wielogodzinnym dyżurem oczy lekarzy, pielęgniarek, ratowników i diagnostów, to symbol dzisiejszych czasów. Kiedy oni – cisi Bohaterowie – na pierwszej linii frontu zmagają się w boju o nasze życie i zdrowie, my możemy zadbać o ich wzrok.

W ramach dobroczynnej akcji CZAS NA WZROK. SZPITALE W OKULARACH jako Grupa Essilor (JAI KUDO, JZO, Essilor Polonia) przekażemy pracownikom placówek zaangażowanych w walkę z koronawirusem okulary korekcyjne, które stanowią dodatkową, mechaniczną barierę przed wniknięciem wirusa do organizmu.

Szczegóły dotyczące akcji znajdują się na stronie www.czasnawzrok.pl

 
close-link