GRUPA ESSILOR DOBROCZYŃCĄ ROKU 2018!

Decyzją Kapituły Konkursu oraz internautów, którzy w internetowym głosowaniu oddali swój głos na Grupę Essilor, otrzymaliśmy tytuł Dobroczyńcy Roku 2018 w kategorii „Wolontariat pracowniczy”. Zostaliśmy docenieni za program „Zobacz Lepszą Przyszłość”, w ramach którego ponad stu wolontariuszy Grupy Essilor przebadało w minionym roku prawie 4000 dzieci i młodzieży z 273 domów dziecka. Dzięki temu 1000 podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych mogło zobaczyć świat wyraźnie dzięki bezpłatnie przekazanym okularom korekcyjnym.

Mirosław Nowak, Country VP Grupy Essilor na Polskę i kraje bałtyckie, odbierając statuetkę, powiedział: „Jesteśmy niezwykle dumni z tego prestiżowego wyróżnienia – tę nagrodę traktujemy jako uhonorowanie kilkunastu lat naszych działań dobroczynnych, które prowadzimy regionalnie i ogólnokrajowo, docierając do najbardziej potrzebujących”
Program kontynuujemy także w tym roku – odwiedziliśmy już ponad 170 nowych domów dziecka, gdzie przebadaliśmy wzrok 2000 podopiecznych w wieku od 5 do 26 lat.