Wybierając szkła progresywne JZO z pakietem 100% satysfakcji zapewniasz sobie więcej, niż komfortowe widzenie na każdą odległość.

 • KORZYSTNA CENA
  Szkła progresywne JZO to mądry wybór w dobrej cenie
 • GWARANCJA JAKOŚCI
  Szkła okularowe JZO to najwyższej jakości wyroby medyczne, spełniające wymagania światowych norm dotyczących optyki okularowej. W pełni zaspokajają one potrzeby pacjentów w zakresie komfortu widzenia i użytkowania okularów.
 • GWARANCJA ADAPTACJI
  Nowoczesne szkła progresywne zapewniają niemal natychmiastową adaptację. Jeśli jednak okazałoby się, że nie widzisz w nowych okularach wyraźnie, powodują one dyskomfort widzenia – przyjdź z nimi do salonu optycznego, w którym zostały zakupione. Wspólnie z optykiem ustalisz, jaka jest tego przyczyna. Mimo pomocy optyka dyskomfort nie ustąpił? W ramach pakietu możesz wymienić swoje szkła progresywne. O terminy i warunki zapytaj swojego optyka.
 • GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI OBSŁUGI
  W ramach Kampanii Czas na Wzrok 40+ JZO współpracuje z najlepszymi specjalistami, którzy dobiorą szkła idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.
 • PORADNIK UŻYTKOWANIA SZKIEŁ PROGRESYWNYCH
  Kupując szkła progresywne JZO, otrzymasz broszurę informacyjną, w której znajdziesz wskazówki, jak szybko i komfortowo przyzwyczaić się do nowych okularów i jak z nich korzystać, żeby w pełni docenić ich możliwości.