Eyedrive - JZO

EyeDrive®

Innowacyjne soczewki dla kierowców

 

EyeDrive® jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy spędzają dużo czasu prowadząc samochód. Sprawdzą się jako okulary do codziennego stosowania lub jako dodatkowa para okularów perfekcyjnych do prowadzenia samochodu. EyeDrive® swoimi unikalnymi właściwościami przekona klientów w każdym wieku.

Reflekt Control – kamień milowy w technologii soczewek okularowych.

Zastosowana w soczewkach EyeDrive® technologia Reflect Control minimalizuje drażniący efekt spowodowany zbyt dużą ilością rozproszonego światła i sprawia, że postrzegamy obraz z dużo lepszym kontrastem. Nocą odblaski w soczewkach EyeDrive® są do 90% mniejsze w porównaniu do konwencjonalnej, organicznej soczewki bez powłoki antyrefleksyjnej (indeks 1,6) oraz o 57% mniejsze w porównaniu do standardowej, w pełni uszlachetnionej soczewki. W ciągu dnia, soczewki EyeDrive® sprawdzają się tak samo dobrze, jak w pełni uszlachetnione standardowe soczewki okularowe, a w ciągu nocy, sprawują się nawet dwa razy lepiej. Dzięki szerokim strefom widzenia, nowa technologia pomaga zapewnić kierowcom dobrą widoczność w każdym kierunku patrzenia.

Soczewki jednoogniskowe

  • Uszlachetnienie EyeDrive® – zapewnia wyraźne widzenie w dzień i w nocy.
  • EyeDrive® PRO – wykonywane w technologii Free Form soczewki jednoogniskowe zapewniające wyraźne, niezakłócone widzenie na całej płaszczyźnie soczewki w ciągu dnia. Zredukowana o 0,4 D moc w górnej części soczewki, powoduje znaczącą poprawę widzenia o zmierzchu i w nocy.

Dane techniczne:

  • soczewki EyeDrive® PRO posiadają oznaczenia trwałe i nietrwałe pozwalające na łatwe zamontowanie w oprawie.

Dane wejściowe do zamówienia:

  • Moce soczewek do dali.

Montaż:
Ustawienie punktu montażowego:

  • w pionie (HD) – wysokość położenia źrenic do dali,
  • w poziomie (PD) – rozstaw źrenic do dali,
  • minimalna wysokość tarczy okularowej:
    12 mm od krzyża montażowego do góry oprawy.
 
close-link