Uncategorized Archives - JZO

W Laboratorium JZO w Jeleniej Górze odbyło się kolejne spotkanie eksperckie!

Cieszymy się, że wizyty w Laboratorium JZO w jednej z najnowocześniejszych placówek w tej części Europy ‍🔬 👓 zyskują na popularności i że coraz więcej niezależnych Optyków z całej Polski chce poznać serce marki JZO!

Laboratorium JZO to wyjątkowe miejsce pełne pasji i zaangażowania. Nasi Eksperci na co dzień pracują tu nad produktami, które wspierają zdrowie wzroku. Przez ostatnie dwa dni Optycy mieli okazję porozmawiać z zespołem, dowiedzieć się więcej o procesie produkcji i technologiach.

Wszystko jak zawsze odbyło się w cudownej atmosferze. Dziękujemy!

NOWY Katalog JZO 2024/2025

NOWY Katalog JZO 2024/2025

Nadszedł kolejny rok, a wraz z nim nowości! W JZO nieustannie badamy rynek, opracowujemy innowacje i wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, by dostarczać wysokiej klasy rozwiązania ochrony wzroku. Pragniemy zaprezentować NOWY KATALOG JZO 2024/2025, w którym znajduje się przekrojowa oferta produktów JZO z nowymi cenami, specyfikacją i rekomendacjami.

Katalog JZO 2024/2025 obowiązywać będzie od 1 lutego 2024 roku.

Wśród produktów, na które warto zwrócić szczególną uwagę, wyjątkowe miejsce zajmuje wspierana przez sztuczną inteligencję nowa soczewka progresywna SUPREO. To prawdziwa rewolucja w jakości widzenia dla pacjentów z prezbiopią.

Zachęcamy wszystkich Optyków do zapoznania się z Katalogiem 2024/2025. Szczegóły promocji dostępne są u Przedstawicieli Regionalnych oraz na stronie www.jzo.com.pl w Strefie Dla Optyka.

Mikołajowe Spotkanie z Marzeną Rogalską!

Mikołajowe Spotkanie z Marzeną Rogalską!

Za nami niezwykle wydarzenie! Salon Medica Vision w Suwałkach miał okazję gościć Marzenę Rogalską, Ambasadorkę Szkieł Progresywnych JZO! 🤩♥️

Spotkanie z Ambasadorką upłynęło pod znakiem uśmiechu, inspiracji i dobrego humoru. Ponadto każdy z uczestników miał okazję otrzymać specjalne, premierowe wydanie książki „Opowieści Wigilijne” 🎄 z autografem Marzeny Rogalskiej oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie!

JZO ZDOBYŁO 2 ZŁOTE MEDALE MTP PODCZAS TARGÓW OPTYKA 2023!

JZO ZDOBYŁO 2 ZŁOTE MEDALE MTP PODCZAS TARGÓW OPTYKA 2023!
Nagrodę zdobyły:
🏅 soczewki relaksacyjne 𝐍𝐄𝐗𝐎,
🏅 wieża pomiarowa 𝐍𝐢𝐤𝐨𝐧 𝐅𝐏-𝐅𝐢𝐭 𝐌𝐚𝐱.
To dla nas ogromne wyróżnienie! Cieszymy się, że nasza misja dostarczania Państwu wysokiej jakości produktów chroniących wzrok po raz kolejny została doceniona przez ekspertów.
Dziękujemy naszemu niesamowitemu zespołowi za zaangażowanie oraz Wam, Drodzy Optycy, za zaufanie, które inspiruje nas każdego dnia!
autor zdjęć: © FoTomasMedia.pl / Gazeta OPTYKA

Światowy Dzień Wzroku 2023 w JZO!

Światowy Dzień Wzroku 2023 w JZO!
12 października na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Wzroku. Dla JZO jest to szczególnie ważne święto i okazja do tego, by wspólnie z globalną fundacją OneSight EssilorLuxottica nieść pomoc w myśl naszej misji:”See more. Be more”.

Nie tylko edukujemy, jak ważny jest zdrowy wzrok i jak o niego dbać, ale również zwiększamy świadomość – w tym roku robimy to poprzez mocne w przekazie portrety uchwycone przez światowej sławy fotografa Steve’a McCurry’ego. Promują one Prawo do Widzenia – tak ważne w życiu dla każdego człowieka. Tego szczególnego dnia przeprowadzaliśmy także profilaktyczne przesiewowe badania wzroku u dzieci w Szkole Podstawowej nr 361 im. Papcia Chmiela w Warszawie. To ważne przedsięwzięcie mogliśmy zrealizować dzięki współpracy z wyjątkowym specjalistą, mgr Dominiką Olkowską, przewodniczącą Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optometrii Optycznej (PTOO), członkinią Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych (PSSK).

Serdecznie dziękujemy Dominice Olkowskiej za ogromne zaangażowanie i ekspercką wiedzę, które przyczyniły się do sukcesu tych badań – dziesiątki młodych pacjentów skorzystało z okazji i usiadło dziś na fotelu u Specjalisty Ochrony Wzroku, a ponieważ w JZO Dzień Wzroku obchodzimy codziennie, będziemy kontynuować naszą misję – działać na rzecz ochrony wzroku dzieci i zachęcać innych do zostania jej częścią.

Laboratorium JZO w Jeleniej Górze miejscem spotkań Ekspertów

W dniach 5-6 października w Jeleniej Górze, w jednym z najnowocześniejszych laboratoriów w tej części Europy, gościli Optycy z całej Polski. Była to niepowtarzalna okazja dla wszystkich Specjalistów Ochrony Wzroku, by poznać bliżej JZO, zobaczyć, jak wygląda praca nad najwyższej jakości soczewkami i porozmawiać z ekspertami.

Spotkania z Optykami w laboratorium JZO stały się swego rodzaju tradycją. Specjaliści Ochrony Wzroku mogą w ten sposób pozostać na bieżąco z trendami oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Optyki i Optometrii – podczas wydarzenia odbyły się 2 szkolenia: “Transitions: Światło – przyjaciel czy wróg Twoich oczu?” oraz “Profesjonalne dopasowanie soczewek progresywnych”.

Frekwencja jak zawsze była bardzo wysoka, a spotkanie odbyło się w świetnej atmosferze pełnej współpracy i otwartości.

 

Family Day w JZO

Za nami wspaniałe wydarzenie – spotkanie całego zespołu JZO podczas Family Day. Na pracowników oraz ich bliskich czekało mnóstwo atrakcji – od konkursów i gier, przez pyszne jedzenie, po emocjonujące aktywności dla dzieci. Nie zabrakło też dobrej muzyki i zabawy.

W JZO niezwykle cenimy dobrą współpracę, bliskie relacje i atmosferę wsparcia oraz współpracy. Dlatego cieszymy się i celebrujemy każdą okazję do integracji – również podczas wydarzeń „po godzinach”, gdzie możemy jeszcze lepiej poznać cały zespół oraz ich bliskich. Praca w takim zespole to czysta przyjemność!

 

WIZYTA MARZENY ROGALSKIEJ W WYGRANYM SALONIE!

W dniu 9 maja w salonie optycznym KOTWICA OPTYK, w ramach nagrody zdobytej w naszym ostatnim konkursie, odbyła się wizyta ambasadorki szkieł progresywnych JZO.

Marzena Rogalska jak zawsze z uśmiechem i pełna pozytywnej energii spędziła miło czas z zespołem optyków z Jędrzejowa.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy!

 

RELAKSACYJNE SOCZEWKI NEXO

W dzisiejszym świecie standardem jest spędzanie dużej ilości czasu na pracy w bliskich odległościach. Praca przy komputerze czy przeglądanie smartfona, to tylko niektóre z obciążających nasz wzrok czynności. Z czasem możemy zacząć odczuwać dyskomfort podczas patrzenia na bliskie odległości. Dzieje się tak, ponieważ mięśnie odpowiedzialne za zmianę mocy soczewki wewnątrzgałkowej oka napinają się i pojawia się problem z odpowiednim ich rozluźnieniem. Soczewki relaksacyjne to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Podczas patrzenia w dal zapewniają ostrość widzenia, natomiast w bliży wspierają widzenie poprzez mały dodatek mocy w dolnych obszarach soczewki. Dzięki temu oczy wykonują mniejszy wysiłek akomodacyjny, a użytkownik odczuwa zrelaksowane i komfortowe widzenie podczas wykonywania zadań w bliży. Soczewki relaksacyjne są idealne dla osób, u których jeszcze nie występuje naturalny proces pogorszenia widzenia w bliży (prezbiopia), ale potrzebują wsparcia akomodacji wzroku podczas wykonywania zadań w bliskich odległościach. Soczewki dostępne są w 4 wariantach: z addycją 0.3, 0.6, 0.9 i 1.3 dioptrii.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:
1. Jednoogniskowa soczewka do dali z technologią optymalizującą obszar bliży – Acitv’ Boost II, która pomaga zmniejszyć wysiłek akomodacyjny.
2. Idealne rozwiązanie do codziennego stosowania podczas różnego rodzaju czynności np: praca przy komputerze, jazda samochodem, aktywność fizyczna.
3. Asferyczna soczewka zoptymalizowana dzięki zastosowaniu cyfrowej technologii obróbki FREEFORM.
• Wszystkie pola widzenia są zoptymalizowane.
• Bardzo dobre widzenie w obszarach peryferyjnych.
• Do 15% cieńsze w porównaniu do standardowych soczewek sferycznych.
4. Soczewki NEXO, podobnie jak soczewki progresywne, posiadają oznaczenia trwałe i nietrwałe pozwalające na łatwe zamontowanie w oprawie.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA:
• Soczewki relaksacyjne NEXO skutecznie redukują napięcie akomodacyjne spowodowane długą pracą w bliskich odległościach.
• Łatwa i szybka adaptacja sprawia, że soczewki są komfortowe już od pierwszego założenia.
• Wyraźne widzenie na wszystkie odległości. Dzięki łagodnym przejściom mocy zminimalizowany został również efekt ,,pływania” obrazu.
• Dzięki asferycznej konstrukcji użytkownik otrzymuje estetyczną soczewkę – do 15% cieńszą od standardowych soczewek sferycznych (przy tych samych mocach).
• W połączeniu z powłoką Ideal Max Blue UV, materiałem BLUVXpert lub Transitions soczewki NEXO są rozwiązaniem najlepiej wspierającym oczy przy pracy z urządzeniami cyfrowymi (np. komputer, smartfon)

WSPÓLNIE ŚWIĘTUJEMY SUKCES EssilorLuxottica Roadshow!

W ciągu ostatnich 3 tygodni mieliśmy zaszczyt spotkać się z niezależnymi ekspertami na EssilorLuxotiica Roadshow, by porozmawiać o naszej wspólnej pasji, a hasło SEE MORE. BE MORE wybrzmiewało w całej Polsce! Po raz pierwszy współorganizatorem tego wydarzenia był również JZO – Polski Ekspert Optyczny.

Za nami aż sześć wyjątkowych spotkań z SETKAMI klientów, które zaowocowały wieloma rozmowami o trendach, innowacjach i doświadczeniach. Zaprezentowaliśmy kompleksowe rozwiązania dla biznesu optycznego: modele okularów i opraw z najnowszej kolekcji wiosna-lato 2023, soczewki okularowe JZO, instrumenty oraz solutions do salonów optycznych, a także zaprosiliśmy do skorzystania ze strefy szkoleniowej Leonardo.
Każdy dzień zakończony był inspirującym wieczorem, podczas którego mogliśmy spotkać się przy kolacji i wysłuchać prezentacji o trendach i kierunkach rozwoju lidera w branży optycznej.
DZIĘKUJEMY wszystkim za mnóstwo pięknych wspomnień, inspiracji i motywacji.
Do zobaczenia podczas kolejnej edycji EssilorLuxottica Roadshow!

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.