RELAKSACYJNE SOCZEWKI NEXO - JZO

RELAKSACYJNE SOCZEWKI NEXO

W dzisiejszym świecie standardem jest spędzanie dużej ilości czasu na pracy w bliskich odległościach. Praca przy komputerze czy przeglądanie smartfona, to tylko niektóre z obciążających nasz wzrok czynności. Z czasem możemy zacząć odczuwać dyskomfort podczas patrzenia na bliskie odległości. Dzieje się tak, ponieważ mięśnie odpowiedzialne za zmianę mocy soczewki wewnątrzgałkowej oka napinają się i pojawia się problem z odpowiednim ich rozluźnieniem. Soczewki relaksacyjne to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Podczas patrzenia w dal zapewniają ostrość widzenia, natomiast w bliży wspierają widzenie poprzez mały dodatek mocy w dolnych obszarach soczewki. Dzięki temu oczy wykonują mniejszy wysiłek akomodacyjny, a użytkownik odczuwa zrelaksowane i komfortowe widzenie podczas wykonywania zadań w bliży. Soczewki relaksacyjne są idealne dla osób, u których jeszcze nie występuje naturalny proces pogorszenia widzenia w bliży (prezbiopia), ale potrzebują wsparcia akomodacji wzroku podczas wykonywania zadań w bliskich odległościach. Soczewki dostępne są w 4 wariantach: z addycją 0.3, 0.6, 0.9 i 1.3 dioptrii.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:
1. Jednoogniskowa soczewka do dali z technologią optymalizującą obszar bliży – Acitv’ Boost II, która pomaga zmniejszyć wysiłek akomodacyjny.
2. Idealne rozwiązanie do codziennego stosowania podczas różnego rodzaju czynności np: praca przy komputerze, jazda samochodem, aktywność fizyczna.
3. Asferyczna soczewka zoptymalizowana dzięki zastosowaniu cyfrowej technologii obróbki FREEFORM.
• Wszystkie pola widzenia są zoptymalizowane.
• Bardzo dobre widzenie w obszarach peryferyjnych.
• Do 15% cieńsze w porównaniu do standardowych soczewek sferycznych.
4. Soczewki NEXO, podobnie jak soczewki progresywne, posiadają oznaczenia trwałe i nietrwałe pozwalające na łatwe zamontowanie w oprawie.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA:
• Soczewki relaksacyjne NEXO skutecznie redukują napięcie akomodacyjne spowodowane długą pracą w bliskich odległościach.
• Łatwa i szybka adaptacja sprawia, że soczewki są komfortowe już od pierwszego założenia.
• Wyraźne widzenie na wszystkie odległości. Dzięki łagodnym przejściom mocy zminimalizowany został również efekt ,,pływania” obrazu.
• Dzięki asferycznej konstrukcji użytkownik otrzymuje estetyczną soczewkę – do 15% cieńszą od standardowych soczewek sferycznych (przy tych samych mocach).
• W połączeniu z powłoką Ideal Max Blue UV, materiałem BLUVXpert lub Transitions soczewki NEXO są rozwiązaniem najlepiej wspierającym oczy przy pracy z urządzeniami cyfrowymi (np. komputer, smartfon)

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.