Szkła okularowe przy dużej wadzie wzroku

Szkła przy dużej wadzie wzroku

Duża wada wzroku jest niewątpliwym problemem dla osób, które ją posiadają. W przypadku takich wad korekcja okularowa powinna być jak najbardziej komfortowa i estetyczna, ponieważ w większości przypadków jest stosowana każdego dnia, od rana do wieczora. Z tego powodu stanowi ona wyzwanie dla projektantów i producentów szkieł okularowych. Dla osób wymagających takiej korekcji oferujemy szkła wysokoindeksowe, które dzięki zastosowanej technologii są cieńsze i tym samym lżejsze, co zapewnia większy komfort użytkowania.

Szkła wysokoindeksowe

Twój wzrok wymaga korekcji szkłami o dużych mocach?

 

Nie musisz obawiać się, że Twoje okulary będą ciężkie i nieładne. Wybierając szkła wysokoindeksowe możesz cieszyć się ładnymi, eleganckimi okularami. Materiał, z którego produkuje się szkła wysokoindeksowe pozwala na wykonanie szkieł cieńszych i lżejszych niż szkła standardowe (Izoplast 150). Dzięki redukcji grubości szkieł, Twoje okulary mogą być lżejsze. Dodatkowo materiały wysokoindeksowe minimalizują efekt powiększenia oczu (w przypadku szkieł dodatnich) lub ich pomniejszenia (przy szkłach ujemnych). Połączenie takich szkieł z umiejętnie dobraną oprawą pozwoli ukryć dużą wadę wzroku.

  • zmniejszenie grubości szkieł o dużych mocach,
  • lekkie, a przez to wygodne okulary,
  • minimalizacja efektu powiększenia/pomniejszenia oczu,
  • ukrycie wysokiej wady wzroku,
  • większa swoboda w wyborze opraw okularowych,
  • estetyka i komfort użytkowania okularów.

  • bezbarwne albo zabarwione na ulubiony kolor,
  • szkła fotochromowe TransitionsTM – bezbarwne w pomieszczeniach oraz ciemne na zewnątrz,
  • szkła z materiału BLUVXpert, które filtrują niebiesko-fioletowe¹ światło.

Ze względów użytkowych i estetycznych oraz z uwagi na komfort widzenia wszystkie szkła wysokoindeksowe powinny posiadać powłokę antyrefleksyjną.

¹ Światło niebiesko-fioletowe występuje pomiędzy 400 nm a 455 nm, według normy ISO TR 20772:2018

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.