Pielęgnacja okularów - JZO

Pielęgnacja i czyszczenie szkieł okularowych

Jak prawidłowo czyścić okulary?

Soczewki okularowe wymagają starannej pielęgnacji. Jeśli zastanawiasz się, czy dotychczas prawidłowo o nie dbałeś, poniżej przedstawiamy kilka cennych wskazówek.

O czym warto pamiętać?
Umyj ręce, zanim przystąpisz do mycia bądź pielęgnacji okularów.
Używaj wyłącznie czystej ściereczki.
Większych zabrudzeń możesz się pozbyć pod ciepłą, bieżącą wodą z mydłem lub płynem do naczyń.
 Jeśli korzystasz z jednorazowych chusteczek, używaj wyłącznie tych dostosowanych do czyszczenia okularów. Wszystkie inne mogą uszkodzić powłoki.

Specjalistyczne środki ochrony i pielęgnacji szkieł okularowych

Izofog to specjalistyczny płyn zawierający substancje powierzchniowo czynne, które pomagają chronić szkła okularowe przed zaparowaniem. Znajduje się on w buteleczce z atomizerem, co ułatwia jego aplikację. Płyn nie pozostawia smug – po nałożeniu sprayu na szkła okularowe wystarczy przetrzeć je miękką ściereczką. Do codziennej pielęgnacji soczewek polecany jest płyn Izobłysk, natomiast do ochrony przed zaparowaniem zaleca się dodatkowo użyć płynu Izofog.

Spray Izofog może być używany do ochrony wszystkich rodzajów soczewek, również tych z powłokami antyrefleksyjnymi. Oprócz szkieł okularowych, dobrze sprawdzi się również przy zabezpieczaniu przyłbic, gogli, okularów przeciwsłonecznych, a także soczewek w aparatach fotograficznych.

 

Karta charakterystyki Izofog dostępna jest TUTAJ

Izobłysk to super wydajny płyn do czyszczenia soczewek okularowych. Można go stosować do każdego rodzaju szkieł okularowych z powłokami antyrefleksyjnymi. Odtłuszcza i usuwa najbardziej zabrudzone powierzchnie. Nadaje się również do czyszczenia ekranów laptopów, telewizorów, tabletów.

 

Karta SDS płynu Izobłysk jest dostępna TUTAJ

 

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.