Transitions Signature - JZO

TransitionsTM Signature® Gen8

Transitions™ Signature® GEN8

Soczewki Transitions™ Signature® GEN8 to nowa generacja naszego najpopularniejszego produktu, zastępująca soczewki Transitions™ Signature® VII. Są one wynikiem ponad 5-letnich badań i rozwoju, prowadzonych przez Transitions Optical w celu zapewnienia bezkompromisowej innowacyjności i wydajności oczekiwanej przez konsumentów.

Szybkość
Podstawową zaletą szkieł TransitionsTM  generacji 8 jest szybkość procesu fotochromowego, zarówno pod względem zaciemniania, jak i rozjaśniania. W słońcu, pod wpływem promieniowania UV ciemnieją w ciągu zaledwie 60 sekund, po powrocie do pomieszczenia rozjaśniają się w ciągu kilku minut.

Stabilne zabarwienie
Ważną zaletą szkieł TransitionsTM jest stabilne zabarwienie, jednolite na całej powierzchni, niezależnie od grubości szkieł. Szczególnie ważne jest to dla klientów, którzy używają szkieł o dużych mocach lub noszą szkła o różnych mocach w parze.

Zdrowie

Szkła TransitionsTM blokują w 100% szkodliwe promieniowanie UVA i UVB, zarówno gdy są przejrzyste, jak i zabarwione. Zaprojektowano je tak, aby chroniąc wzrok gwarantowały naturalne widzenie, łącznie z niezakłóconą percepcją barw otaczającego świata. Redukując rażące i jaskrawe światło na zewnątrz, szkła te pomagają zminimalizować zmęczenie oczu. Szkła TransitionsTM zapewniają ochronę UV 400. Są odpowiednie także dla osób pracujących z urządzeniami cyfrowymi i monitorami, ponieważ skutecznie chronią przed światłem niebieskofioletowym. Soczewki Transitions® Signature™ blokują co najmniej 20% szkodliwego światła niebieskiego w pomieszczeniach, to 2 razy więcej niż standardowe, bezbarwne soczewki, a także blokują ponad 85% szkodliwego światła niebieskiego na zewnątrz.

 

Kolor

Jedyne szkła fotochromowe, które w stanie całkowitego rozjaśnienia są niemal tak przezroczyste jak szkła bezbarwne, a w stanie całkowitej aktywacji ciemne jak szkła przeciwsłoneczne. Szkła TransitionsTM gwarantują pełną ochronę przed rażącym światłem w każdej temperaturze użytkowania. Mogą być z powodzeniem stosowane jako szkła całorocznego i codziennego użytku.

Zalety szkieł TransitionsTM:

  • Mocne zabarwienie na słońcu,
  • Przejrzyste w pomieszczeniach,
  • Krótki czas zaciemniania się i rozjaśniania,
  • Właściwa percepcja barw otoczenia,
  • Doskonała ochrona wzroku przed promieniami UV i olśnieniem słonecznym,
  • Ochrona przed szkodliwym działaniem światła niebieskofioletowego.

Szkła TransitionsTM są oferowane zarówno osobom nie wymagającym korekcji wzroku, jak i krótkowidzom, dalekowidzom i prezbiopiom. Są idealne nawet dla posiadających dużą wadę wzroku, gdyż mogą być wykonane z materiału wysokoindeksowego, pozwalającego na zmniejszenie grubości i ciężaru szkieł okularowych.

Inteligentne szkła TransitionsTM Signature® Gen 8 dostępne są w ciekawych kolorach:

Satysfakcja lub Wymiana

Program „Satysfakcja lub Wymiana” daje Ci możliwość wypróbowania skuteczności szkieł fotochromowych Izoplast TransitionsTM. Szkła Izoplast TransitionsTM zakupione w czasie jego trwania, które nie spełnią Twoich wymagań w zakresie efektu fotochromowego, można zwrócić, by w zamian zakupić szkła bezbarwne.

O szczegóły pytaj w salonach optycznych.

Formularz wymiany dostępny jest TUTAJ.

 
close-link