Zespół - JZO

Dział Sprzedaży

Jaki jest cel mojej pracy?
Celem moich działań jest strategiczne i efektywne zarządzanie oparte o współpracę. Zaopatrzenie partnerów biznesowych w najlepszej klasy soczewki okularowe oraz instrumenty pomiarowe.

Mój cel?

Monitorowanie bieżącego otoczenia rynkowego. Budowanie i rozwijanie współpracy z najważniejszymi i największymi Klientami oraz kreowanie wizerunku firmy i polityki sprzedaży, a także negocjacje i finalizowanie umów z Klientami.

Dział Operacyjny

Mój cel?
Dostarczenie klientom najwyższej jakości produktu w krótkim czasie realizacji zamówienia. Możliwość szybkiej reakcji na zmieniające się potrzeby rynkowe.

Dział Obsługi Klienta

Co jest naszym celem?
Naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości obsługi, a co za tym idzie satysfakcji klienta ze współpracy z JZO. Priorytetem jest dla nas nawiązanie trwałych relacji z naszymi klientami.

Dział Szkoleń

Co jest naszym celem?
Naszym celem jest dostarczanie ciekawych i wartościowych szkoleń. Dążymy do tego by  ich zakres merytoryczny był jak najlepiej  dopasowany do potrzeb odbiorców. Prowadzimy szkolenia sprzedażowe, produktowe  oraz  techniczne. W najbliższych planach jest rozwój szkoleń on-line.

Co jest moim celem?
Podnoszenie kompetencji zawodowych profesjonalistów naszej branży oraz integracja środowiska.

Dział Logistyki

Co jest moim celem?
Optymalizacja procesów i przepływów, skrócenie czasów wewnętrznych, właściwe kolejkowanie zamówień. Ciągłe doskonalenie w zakresie poprawy produktywności, utrzymanie kosztów dystrybucji na jak najniższym poziomie. Zachowanie właściwej równowagi między dostępnością produktów do sprzedaży  a kosztami utrzymania zapasów.

Pracownia Profilowania

Nasz cel?
Dążymy do automatyzacji procesu w ramach usługi zdalnego profilowania. Naszym priorytetem jest wykonywanie usługi montażu na jak najwyższym poziomie jakościowym i w możliwie najkrótszym czasie, spełniając jednocześnie rosnące wymagania klientów w tym zakresie.

Co jest naszym celem?
Naszym celem jest efektywna współpraca z działami Produkcji, Logistyki, IT oraz Sprzedaży czego efektem będzie wytworzenie produktów wysokiej jakości, spełniających oczekiwania klienta docelowego.

Dział Marketingu

Co jest naszym celem?

Naszym celem jest koncentracja na kreowaniu silnych, marketingowych kampanii z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi, a przy tym efektywne budowanie działań proklienckich.

 
close-link