Zespół - JZO

Dział Sprzedaży

Jaki jest cel mojej pracy?
Celem moich działań jest strategiczne i efektywne zarządzanie oparte o współpracę. Zaopatrzenie partnerów biznesowych w najlepszej klasy soczewki okularowe oraz instrumenty pomiarowe.

Moje cele?

Zapewnienie efektywnego serwisu, wysokiego poziomu obsługi i komunikacji firmy z klientami poprzez skuteczne i sprawne działanie zespołu przedstawicieli regionalnych. Ponadto stawiam na budowanie długofalowych relacji biznesowych z partnerami handlowymi JZO.

Jaki jest mój cel? 

Przede wszystkim zależy mi na skutecznym rozwoju portfela klientów JZO w oparciu o innowacyjne konstrukcje i wysokiej jakości rozwiązania optyki okularowej. Filarem tych działań jest profesjonalny zespół przedstawicieli regionalnych, z którymi mam okazję współpracować i realizować określone zadania.

Dział Marketingu

Co jest naszym celem?

Naszym celem jest koncentracja na kreowaniu silnych, marketingowych kampanii z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi, a przy tym efektywne budowanie działań proklienckich.

Dział Operacyjny

Mój cel?
Dostarczenie klientom najwyższej jakości produktu w krótkim czasie realizacji zamówienia. Możliwość szybkiej reakcji na zmieniające się potrzeby rynkowe.

Dział Obsługi Klienta

Co jest naszym celem?
Naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości obsługi, a co za tym idzie satysfakcji klienta ze współpracy z JZO. Priorytetem jest dla nas nawiązanie trwałych relacji z naszymi klientami.

Dział Szkoleń

Co jest moim celem?

Organizowanie efektywnych szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe profesjonalistów branży optycznej. Monitorowanie potrzeb klienta i dostosowanie tematyki i materiałów szkoleń, tak aby słuchacz otrzymał dopasowany do jego potrzeb trening w najwyższym standardzie.

Dział Logistyki

Co jest moim celem?
Optymalizacja procesów i przepływów, skrócenie czasów wewnętrznych, właściwe kolejkowanie zamówień. Ciągłe doskonalenie w zakresie poprawy produktywności, utrzymanie kosztów dystrybucji na jak najniższym poziomie. Zachowanie właściwej równowagi między dostępnością produktów do sprzedaży  a kosztami utrzymania zapasów.

Pracownia Profilowania

Nasz cel?
Dążymy do automatyzacji procesu w ramach usługi zdalnego profilowania. Naszym priorytetem jest wykonywanie usługi montażu na jak najwyższym poziomie jakościowym i w możliwie najkrótszym czasie, spełniając jednocześnie rosnące wymagania klientów w tym zakresie.

Co jest naszym celem?
Naszym celem jest efektywna współpraca z działami Produkcji, Logistyki, IT oraz Sprzedaży czego efektem będzie wytworzenie produktów wysokiej jakości, spełniających oczekiwania klienta docelowego.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.