Szkła okularowe dla osób 40+ | Sprawdź okulary progresywne

Szkła dla osób 40+

Niewyraźnie widzisz z bliska? Masz trudności z przeczytaniem drobnego druku?

 

Najprawdopodobniej jest to efektem fizjologicznych, czyli naturalnych procesów, które zachodzą wewnątrz oczu każdego człowieka, zazwyczaj po 40. roku życia. W ich następstwie soczewka w oku stopniowo staje się sztywniejsza i mniej elastyczna, a mięśnie, dzięki którym automatycznie zmienia się kształt soczewki, przy przenoszeniu wzroku na różne odległości, tracą swą sprawność. Następstwem  tych zmian jest utrata możliwości wyraźnego widzenia na odległości bliskie, co określane jest mianem prezbiopii.

U większości osób, średnio po 40. roku życia, pojawiają się trudności z widzeniem przedmiotów z bliska. Niezbędne staje się posiadanie okularów do czytania. Dla niektórych oznacza to konieczność używania dwóch par okularów – jednych do chodzenia, drugich do czytania. Pojawiają się wówczas problemy z uciążliwą zmianą okularów, zapominaniem jednej z par, a co za tym idzie zmęczenie wzroku.

Rozwiązaniem tych problemów są okulary ze szkłami progresywnymi JZO!

  • wyraźne widzenie na każdą odległość,
  • elegancki wygląd Twoich okularów,
  • wygodę użytkowania, bez konieczności zmiany okularów w przypadku widzenia bliży, dali i odległości pośrednich,
  • dowolność w wyborze oprawy, niezależnie od wady wzroku,
  • przejrzystość i komfort widzenia dzięki wysokiej klasy powłokom antyrefleksyjnym,
  • ochronę wzroku przed szkodliwym promieniowaniem UV,
  • w połączeniu z powłoką Ideal Max Blue UV, doskonałą ochronę przed światłem niebieskofioletowym, które jest szkodliwe dla wzroku.

Alteo™

Nowa generacja szkieł progresywnych tak wszechstronna, jak życie użytkowników.

 

Jeśli szukasz szkieł progresywnych najbardziej zaawansowanych technologicznie, najlepiej dopasowanych do Twoich indywidualnych cech, rozwiązaniem dla Ciebie są szkła Alteo™.
Alteo™ Mio – zindywidualizowane szkła progresywne. Uwzględniające anatomię oka i ciała użytkownika, parametry wybranej oprawy oraz sposób użytkowania okularów.
Alteo™ Mini – wersja dopasowana do małych opraw.
Alteo™ – wersja szkieł o konstrukcji opartej na ustandaryzowanych cechach anatomicznych oczu użytkownika.
Szkła progresywne z rodziny Alteo™ zapewniają natychmiastową adaptację, łagodne przejścia między obszarami widzenia oraz najszersze pola widzenia.

Rozwiązanie dla Ciebie:

Każdy obszar widzenia (do bliży, do obszarów pośrednich i do dali) w szkłach Alteo jest zaprojektowany tak, by minimalnie na siebie oddziaływać. Technologia NIV BOOST CONTROL™ zapewnia: zoptymalizowaną ostrość widzenia, zarówno dla bliży, jak i obszarów pośrednich oraz płynne przejście między trzema obszarami widzenia (zachowana jest ostrość widzenia przy zmianie obszaru). Uwzględnia anatomię oka i ciała użytkownika.

Anateo® Plus

Inteligentne szkła progresywne dopasowane do anatomii oka.

 

Jeśli szukasz szkieł progresywnych dostosowanych do twoich indywidualnych parametrów, rozwiązaniem dla Ciebie są szkła Anateo®Plus, które uwzględniają anatomiczną budowę Twoich oczu (Technologia Biometryczna). Szkła te wykorzystują innowacyjną technologię Vision Booster™ Intermediate, wspomagającą komfort widzenia na odległości pośrednie, przy zachowaniu pełnego widzenia do bliży i dali. Rodzinę nowoczesnych progresywnych szkieł okularowych tworzą:
Anateo® Plus Mio – szkła progresywne, które uwzględniają sposób użytkowania okularów, anatomię oka oraz ciała, dzięki czemu zapewniają wyjątkowo szerokie pola widzenia i natychmiastową adaptację. Użytkownik może cieszyć się wysokim komfortem widzenia. Szkła w pełni zindywidualizowane, biorące pod uwagę wszystkie parametry użytkownika i wybranej przez niego oprawy okularowej.
Anateo® Plus Mini – wersja Anateo® Plus dopasowana do małych opraw.
Anateo® Plus– szkła o konstrukcji opartej na indywidualnych cechach anatomicznych oczu użytkownika.

Rozwiązanie dla Ciebie:

Szkła Anateo® Plus, uwzględniają anatomiczną budowę Twoich oczu. Dzięki temu, gwarantują bardzo szybką adaptację, szerokie pola widzenia i wysoki komfort użytkowania.

Primeo®

Komfort od pierwszego wejrzenia.

Soczewki Primeo® wykorzystują technologię Easy View, Digital Raytracing, Digital Vision Fit, dzięki którym uzyskano znaczną poprawę jakości widzenia na odległości pośrednie z jednoczesnym zmniejszeniem efektu „pływania obrazu”. Powyższe technologie dają także użytkownikowi duży komfort w widzeniu bliży oraz bardzo dobre widzenie obuoczne, a co za tym idzie bardzo łatwą i szybką adaptację do soczewek progresywnych.
Primeo® MIO –
wersja uwzględniające indywidualne parametry użytkownika.
Primeo® Mini – wersja dostosowana do małych opraw.
Primeo® Super Mini – wersja dostosowana do bardzo małych opraw.

Primeo® – wersja standardowa soczewki

Rozwiązanie dla Ciebie:

Szkła Primeo® wykorzystują najnowsze technologie, które ułatwiają adaptację do szkieł i zapewniają pełny komfort ich użytkowania…od pierwszego wejrzenia.

Gwarancja adaptacji. Wszystkie szkła progresywne JZO podlegają gwarancji adaptacji.

 

Korzystna cena: Szkła progresywne JZO to mądry wybór w dobrej cenie.

Gwarancja jakości: Szkła okularowe JZO to najwyższej jakości wyroby medyczne, spełniające wymagania światowych norm dotyczących bezpieczeństwa i jakości. W pełni zaspokajają one potrzeby pacjentów w zakresie komfortu widzenia i użytkowania okularów.

Gwarancja adaptacji: Nowoczesne szkła progresywne zapewniają niemal natychmiastową adaptację. Jeśli jednak okazałoby się, że nie widzisz w nowych okularach wyraźnie, powodują one dyskomfort widzenia – przyjdź z nimi do salonu optycznego, w którym zostały zakupione. Wspólnie z optykiem ustalisz, jaka jest tego przyczyna. Mimo pomocy optyka dyskomfort nie ustąpił? W ramach pakietu możesz wymienić swoje szkła progresywne. O terminy i warunki zapytaj swojego optyka.

Gwarancja wysokiej jakości obsługi: W ramach Kampanii Czas na Wzrok 40+ JZO współpracuje z najlepszymi specjalistami, którzy dobiorą szkła idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Poradnik użytkownika szkieł progresywnych: Kupując szkła progresywne JZO, otrzymasz broszurę informacyjną, w której znajdziesz wskazówki, jak szybko i komfortowo przyzwyczaić się do nowych okularów i jak z nich korzystać, żeby w pełni docenić ich możliwości.

Znajdź optyka

Czy okulary progresywne to rozwiązanie dla mnie?

 
close-link