O Firmie - JZO

JZO S.A. Polski Ekspert Optyczny

Wspieramy wzrok milionów Polaków od 1945 r.

 

Wieloletnie doświadczenie w branży optycznej poparte przynależnością do koncernu o międzynarodowym zasięgu pozwala nam oferować szkła okularowe najnowszej generacji, zapewniające doskonałą korekcję i ochronę wzroku. Nasze szkła to najwyższej jakości wyroby medyczne, spełniające wymagania światowych norm dotyczących optyki okularowej. W pełni zaspokajają one potrzeby pacjentów w zakresie komfortu widzenia i użytkowania okularów. W ich produkcji wykorzystujemy projekty opracowane przez francuskich specjalistów z firmy BBGR. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym wykonywać pomoce wzrokowe na miarę XXI wieku. Skutecznie realizujemy system zarządzania jakością ISO 9001, który wdrożyliśmy już w 1999 r. Oferujemy też produkty do pielęgnacji okularów (np. chusteczki i płyny do czyszczenia szkieł okularowych).

Wiele osób, które chcą lub muszą nosić okulary spotyka się z problemem jak dobrać okulary, które będą w pełni odpowiadać ich potrzebom. Skupiając się na wyglądzie i wyborze odpowiednich opraw, musimy pamiętać, że bardzo ważnym elementem okularów, decydującym o ich funkcjonalności są szkła okularowe.

Nasz serwis powstał, żeby przedstawić dostępne w naszej ofercie szkła okularowe i pomóc Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twoich oczu. Dowiesz się tu m.in.:

  • czym kierować się wybierając szkła okularowe dla dzieci,
  • jakie szkła są polecane dla kierowców, a jakie do pracy przy komputerze,
  • które rozwiązania są najlepsze dla sportowców i lubiących aktywny wypoczynek,
  • komu polecamy szkła progresywne,
  • jakie wybrać szkła, żeby nawet przy dużej wadzie wzroku wyglądały estetycznie,
  • dlaczego ochrona przed słońcem i UV jest taka ważna dla Twojego wzroku,
  • jakie zalety mają szkła z powłokami antyrefleksyjnymi.

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami na temat prawidłowej pielęgnacji szkieł okularowych oraz do wymiany doświadczeń na naszym profilu na Facebooku.

Część naszego serwisu skierowana jest do profesjonalistów z branży optycznej i okulistycznej. Optycy, okuliści i optometryści znajdą tu informacje na temat produktów oferowanych przez JZO i technologiach w nich zastosowanych oraz ofercie JZO w zakresie urządzeń przeznaczonych do gabinetów okulistycznych oraz salonów optycznych. Aby zapoznać się z treściami dedykowanymi optykom, przejdź do zakładki Dla Optyka.

JZO nie prowadzi sprzedaży detalicznej.

Soczewki okularowe JZO są dostępne w profesjonalnych zakładach optycznych na terenie całej Polski.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.