Xperio - JZO

Xperio

Wysoko cenisz bezpieczeństwo i wygodę? Twoje oczy są wrażliwe na rażące odblaski? Polaryzacyjne szkła Xperio będą dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

 

Szkła Xperio to najnowsza generacja szkła, które dzięki doskonałym właściwościom optycznym, zapewniają ochronę wzroku i komfort widzenia.

Kolor
Posiadają stałe zabarwienie – brązowe, szare lub szarozielone. Zabarwienie może być jednolite na całej powierzchni, albo gradalne – ciemniejsze u góry szkieł i coraz jaśniejsze w kierunku dołu szkieł.

Ochrona wzroku
Szkła polaryzacyjne Xperio chronią wzrok przed rażącym słońcem i eliminują oślepiające odblaski, które powstają gdy światło odbija się od płaskich powierzchni – mokrej drogi, tafli wody, śniegu. Dzięki temu zwiększa się kontrast widzenia, a kolory są widziane wyraźnie. Dodatkowo wyraźniejsze są również kształty i obrysy widzianych przedmiotów, np. jadących z naprzeciwka samochodów.

Rekomendacja
Szkła Xperio to dobry wybór do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, pozwalający komfortowo i bezpiecznie patrzeć na otaczający świat. Szkła polaryzacyjne Xperio są polecane kierowcom oraz osobom uprawiającym różne dyscypliny sportu na świeżym powietrzu. Stanowią blokadę dla promieni UV padających na szkła z przodu.

Jednym z najbardziej uciążliwych zjawisk, z jakimi zmagają się kierowcy, są oślepiające odblaski.

 

Ich źródłem jest najczęściej intensywne światło słoneczne, które odbija się od powierzchni drogi czy deski rozdzielczej. Skutecznym sposobem na wyeliminowanie tego niekorzystnego zjawiska jest używanie szkieł polaryzacyjnych. Naturalne światło, które odbija się od powierzchni płaskiej staje się światłem spolaryzowanym. Filtr polaryzacyjny blokuje światło spolaryzowane, zapewniając komfort widzenia.

Kolor w szkieł Xperio zaprojektowano tak, aby ograniczyć nadmiar światła słonecznego, zapewniając jednocześnie prawidłowe rozpoznawanie świateł sygnalizacyjnych w dzień, co w przypadku kierowców jest bardzo istotne. Bezpieczeństwo na drodze jest bowiem wartością nadrzędną, dlatego warto o tym pamiętać wybierając okulary.

Możliwe rozwiązania:
W ofercie JZO szkła Xperio mogą być wykonane bez mocy korekcyjnej – dla osób, które nie mają wad wzroku, oraz z określoną mocą korekcyjną – do stosowania przez krótkowidzów lub dalekowidzów. Są też oferowane jako szkła progresywne dla prezbiopów. JZO poleca szkła Xperio z nowoczesnymi powłokami antyrefleksyjnymi z technologią UV.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.