Transitions XTRActive - JZO

TransitionsTM XTRActive®

TransitionsTM XTRActive® to pierwsze inteligentne szkła do codziennego użytku, które ciemnieją także we wnętrzu samochodu.

 

Szkła TransitionsTM XTRActive® to szkła, które reagują na zmienne warunki oświetlenia i dzięki temu mogą być używane codziennie w każdej sytuacji. W pomieszczeniach mają delikatne zabarwienie, natomiast na dworze intensywne przyciemnienie sprawia, ze służą jako szkła przeciwsłoneczne. Są to, jak dotąd, najciemniejsze szkła fotochromowe TransitionsTM. Dodatkową korzyścią jest ich zdolność do zaciemniania za szybą samochodu nawet do 50% w temperaturze 27ºC*. Te innowacyjne szkła aktywują się zarówno w świetle ultrafioletowym,  jak i  widzialnym. Wyjątkową korzyścią dla kierowców jest fakt, iż szkła TransitionsTM XTRActive® są odpowiednie także do jazdy nocnej samochodem (zgodnie z normą ISO EN-PN 14889). Tak jak  wszystkie szkła TransitionsTM, TransitionsTM XTRActive® chronią oczy, blokując 100% promieniowania UV przez 100% czasu. Soczewki TransitionsTM XTRActive® blokują co najmniej 34% szkodliwego światła niebieskiego w pomieszczeniach i od 88% do 95% szkodliwego światła niebieskiego na zewnątrz.

* 50% przyciemnienia w temperaturze 27ºC za szybą samochodu jest uzależnione od kilku czynników takich jak kształt i nachylenie przedniej szyby, transmitancja przedniej szyby, pozycja kierowcy.

Możliwe rozwiązania:

 • szkła dla krótkowidzów,
 • szkła dla dalekowidzów,
 • szkła dla prezbiopów.

 

Szkła TransitionsTM XTRActive® nadają się doskonale dla dynamicznych, aktywnych osób, których obowiązki zawodowe lub ulubione rozrywki wiążą się z długim przebywaniem na powietrzu oraz dla osób spędzających dużo czasu za kierownicą samochodu.
JZO rekomenduje szkła TransitionsTM XTRActive® z nowoczesnymi powłokami antyrefleksyjnymi.

Transitions® XTRActive® Style Mirrors

Odkryj nowy, imponujący efekt blasku szkieł TransitionsTM XTRActive® dzięki powłoce Style Mirrors.

Ciesz się zarówno komfortem widzenia, jak i ochroną wzroku przed słońcem. Szkła TransitionsTM XTRActive® z powłoką Style Mirrors aktywują się, zmieniając swoje zabarwienie, pod wpływem światła:

 • Soczewki w stanie rozjaśnienia mają delikatnie opalizujący blask,
 • W stanie zaciemnienia stają się intensywnie lustrzane,
 • Zaciemniają się umiarkowanie także w samochodzie.

Szkła TransitionsTMXTRActive® z powłoką Style Mirrors to synonim oryginalnego stylu i jakości.

Polecane są osobom, dla których ważny jest modny wygląd oraz tym, którzy poszukują szkieł dynamicznych, pasujących do miejskiego, intensywnego życia.

Szkła z powłoką Style Mirrors to oryginalny i modny wygląd.

 • Delikatnie opalizujący blask w pomieszczeniach.
 • Bardzo ciemne na zewnątrz.
 • Umiarkowana aktywacja również za szybą samochodu.
 • 100% ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB.
 • Efekt błyszczącego lustra na zewnątrz.
 • Doskonałe dopasowanie do większości opraw i wad wzroku.
 • Rekomendowane jako druga para okularów.

[1] W samochodzie aktywacja zależy od temperatury, pozycji kierowcy, kształtu przedniej szyby samochodowej oraz właściwości transmisyjnych przedniej i bocznych szyb.

Satysfakcja lub Wymiana

Program „Satysfakcja lub Wymiana” daje Ci możliwość wypróbowania skuteczności szkieł fotochromowych Izoplast TransitionsTM. Szkła Izoplast TransitionsTM zakupione w czasie jego trwania, które nie spełnią Twoich wymagań w zakresie efektu fotochromowego, można zwrócić, by w zamian zakupić szkła bezbarwne.

O szczegóły pytaj w salonach optycznych.

Formularz wymiany dostępny jest TUTAJ.

 
close-link