Transitions XTRActive - JZO

TransitionsTM XTRActive®

TransitionsTM XTRActive® to pierwsze inteligentne szkła do codziennego użytku, które ciemnieją także we wnętrzu samochodu.

 

Szkła TransitionsTM XTRActive® to szkła, które reagują na zmienne warunki oświetlenia i dzięki temu mogą być używane codziennie w każdej sytuacji. W pomieszczeniach mają delikatne zabarwienie, natomiast na dworze intensywne przyciemnienie sprawia, ze służą jako szkła przeciwsłoneczne. Są to, jak dotąd, najciemniejsze szkła fotochromowe TransitionsTM. Te innowacyjne szkła aktywują się zarówno w świetle ultrafioletowym,  jak i  widzialnym. Wyjątkową korzyścią dla kierowców jest fakt, iż szkła TransitionsTM XTRActive® są odpowiednie także do jazdy nocnej samochodem (zgodnie z normą ISO EN-PN 14889). Tak jak  wszystkie szkła TransitionsTM, TransitionsTM XTRActive® chronią oczy, blokując 100% promieniowania UV przez 100% czasu. Soczewki TransitionsTM XTRActive® blokują co najmniej 34% szkodliwego światła niebieskiego w pomieszczeniach i od 88% do 95% szkodliwego światła niebieskiego na zewnątrz.

Transitions™ XTRActive® NEW GENERATION

 

Nowa generacja soczewek Transitions™ XTRActive® New Generation, zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu najlepszego przyciemnienia oraz ekstra ochrony przed światłem dla osób bardzo wrażliwych na światło oraz osób narażonych na jego intensywne działanie.

Soczewki sprostały wyzwaniu temperaturowym, pochłaniają więcej światła w widzialnym obszarze widma, W rezultacie są bardziej wydajne, zapewniając najlepsze dodatkowe przyciemnienie, nawet w wysokich temperaturach.
Przy zastosowaniu nowej technologii osiągnęliśmy również szybszą aktywację i powrót do przejrzystości bez rezygnacji z intensywności zaciemnienia i trwałości soczewki.

Transitions™ XTRActive® Polarized

 

Szkła TransitionsTM XTRActive® Polarized są najlepsze dla osób noszących okulary, narażonych na intensywne światło i odblaski. Nasze najlepsze fotochromowe szkła polaryzacyjne! Reagują na promieniowanie UV i światło widzialne. Posiadają subtelny odcień wewnątrz, a na zewnątrz stają się bardzo ciemne oraz polaryzacyjne dla ekstra ochrony przed światłem i odblaskami. Jeśli nie potrzebujesz korekty wzroku, nadal możesz skorzystać z inteligentnych szkieł Transitions XTRActive Polarized, które zmienią twoje oblicze! Wybierz oprawy, o jakich zawsze marzyłeś i dopasuj idealny kolor szkieł Transitions dla Ciebie!

Satysfakcja lub Wymiana

Program „Satysfakcja lub Wymiana” daje Ci możliwość wypróbowania skuteczności szkieł fotochromowych Izoplast TransitionsTM. Szkła Izoplast TransitionsTM zakupione w czasie jego trwania, które nie spełnią Twoich wymagań w zakresie efektu fotochromowego, można zwrócić, by w zamian zakupić szkła bezbarwne.

O szczegóły pytaj w salonach optycznych.

Formularz wymiany dostępny jest TUTAJ.

 
close-link