IZOAKADEMIA - JZO

Izoakademia

Celem Izoakademi jest przekazywanie rzetelnej wiedzy optometrystycznej i optycznej, dotyczącej narządu wzroku i widzenia.  Chcemy inspirować branżę optyczną, przekazując wiedzę naukową i ekspercką, wypracowaną na przestrzeni wielu lat istnienia JZO. Nasze Centrum powstało z myślą o salonach optycznych, które są gotowe na e-naukę.

Nasza Izoakademia jest bazą wiedzy dla tych, którzy szukają odpowiedzi i chcą się uczyć, poznawać i budować kapitał wiedzy swój i swoich pracowników.

Zapraszamy na nasze webinary, selektywnie dobierane przez nasz zespół ekspertów.  Zarejestruj się. 

“Nauka umacnia wrodzoną siłę”

Horacy

 

Nasz zespół szkoleniowy

Nasi eksperci szkoleniowi są związani z branżą optyczną od wielu lat, łącząc swoje wcześniejsze doświadczenie sprzedażowe z kompetencjami merytorycznymi i pasją do optyki.

Dotychczas podnosili kompetencje zawodowe profesjonalistów z branży optycznej podczas szkoleń bezpośrednich. Teraz ich wiedza jest dostępna również on-line.

 

Zapraszamy na nasze wirtualne spotkania wszystkich optyków, którzy chcą otrzymać porcję wiedzy i profesjonalizmu, edukować się na tematy techniczne i około-optyczne, ale także sprzedażowe.

 

Co zapewniają Ci webinary JZO?

 

  • Wygoda – Połącz się z nami poprzez wskazany link i zdobywaj wiedzę bez wychodzenia z domu,

 

  • Oszczędność czasu – Nie musisz go tracić na dojazdy a pozyskanie niezbędnej wiedzy w pigułce  nie zajmie Ci więcej niż 45 minut,

 

  • Kompleksowość – Zakres merytoryczny jest przygotowany tak, aby dostarczyć Ci wiedzę w pigułce, bez przedłużania i zbędnych informacji. Dokładnie to, czego szukasz.

Nagrania offline

 

 

 

Zapraszamy!

Nasi eksperci są dostępni także za pośrednictwem naszej grupy na FB : Izoakademia

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.