Nexo - JZO

Nexo

Stworzone, by sprostać wyzwaniom nowoczesnego stylu życia.

 

W dzisiejszym świecie standardem jest spędzanie dużej ilości czasu na pracy w bliskich odległościach. Praca przy komputerze czy przeglądanie smartfona, to tylko niektóre z obciążających nasz wzrok czynności. Z czasem możemy zacząć odczuwać dyskomfort podczas patrzenia na bliskie odległości. Dzieje się tak, ponieważ mięśnie odpowiedzialne za zmianę mocy soczewki wewnątrzgałkowej oka napinają się i pojawia się problem z odpowiednim ich rozluźnieniem.

Czym są szkła relaksacyjne Nexo?

Szkła relaksacyjne to jednoogniskowe soczewki XXI wieku. Podczas patrzenia w dal zapewniają ostrość widzenia, natomiast w bliży wspierają widzenie poprzez mały dodatek mocy w dolnych obszarach soczewki. Dzięki temu oczy wykonują mniejszy wysiłek akomodacyjny i użytkownik odczuwa zrelaksowane i komfortowe widzenie podczas wykonywania zadań w bliży.

Korzyści dla użytkownika:

 

  • Soczewki relaksacyjne NEXO skutecznie redukują napięcie akomodacyjne spowodowane długą pracą w bliskich odległościach.
  • Łatwa i szybka adaptacja sprawia, że soczewki są komfortowe już od pierwszego założenia.
  • Wyraźne widzenie na wszystkie odległości. Dzięki łagodnym przejściom mocy zminimalizowany został również efekt ,,pływania” obrazu.
  •  Dzięki asferycznej konstrukcji użytkownik otrzymuje estetyczną soczewkę – do 15% cieńszą od standardowych soczewek sferycznych (przy tych samych mocach).
  •  W połączeniu z powłoką Ideal Max Blue UV, materiałem BLUVXpert lub Transitions soczewki NEXO są rozwiązaniem najlepiej wspierającym oczy przy pracy z urządzeniami cyfrowymi (np. komputer, smartfon)

Soczewki relaksacyjne Nexo dostępne są w 4 wariantach: z dodatkiem 0.3 D, 0.6 D, 0.9 D lub 1.3 D.

Rekomendowana wersja w zależności od wieku:

 

Co eksperci w dziedzinie optyki mówią o Nexo?

 

,,Efekt WOW od samego początku, zrelaksowane oczy po całym dniu pracy!” ~Iwona Tokarzewska, Specjalistka Ochrony Wzroku

 

,,Soczewka Nexo to szybka adaptacja i wysoki komfort widzenia. Polecam przede wszystkim początkującym prezbiopom. ~ Adam Stulgis, Optyk

 

,,Brak efektów pływania obrazu, szybka adaptacja, w połączeniu z powłoką Ideal Max Blue bardzo komfortowa praca przy monitorach” ~ Dominika Teterycz, Specjalistka Ochrony Wzroku”

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.