Soczewki fotochromowe - JZO

Acclimates

Soczewki Acclimates zaciemniają się jednolicie na całej powierzchni dzięki zastosowaniu technologii osadzenia barwników fotochromowych w formie cienkiej warstwy pod powierzchnią soczewki. Docenią je osoby dynamiczne, poszukujące nowoczesnych rozwiązań w umiarkowanej cenie. Charakteryzują się one nieznacznie dłuższym czasem reakcji na promienie UV oraz nieco niższym poziomem zaciemnienia w porównaniu do soczewek Transitions®. Oferujemy je osobom nie wymagającym korekcji wzroku, krótkowidzom, dalekowidzom i prezbiopiom. Soczewki Acclimates można wybrać w kolorze szarym lub brązowym.
Materiał o współczynniku załamania światła 1,5.

FOTO PRAKTIS

Jednoogniskowe organiczne soczewki fotochromowe wykonywane z materiału o współczynniku załamania światła 1,56. Cząsteczki fotochromowe są rozmieszczone równomiernie w całej objętości materiału (technologia – materiał fotochromowy w masie). Soczewki fotochromowe w ofercie ekonomicznej przeznaczone dla klientów poszukujących produktów w przystępnych cenach. Polecane dotychczasowym użytkownikom mineralnych soczewek fotochromowych.

IZOFOTO

Mineralne soczewki fotochromowe wykonywane w technologii – materiał fotochromowy w masie. Atrakcyjna cena soczewek Izofoto sprawia, że są one dostępne dla każdego klienta. Przeznaczone dla osób przywiązanych do mineralnych soczewek fotochromowych. Dostępne w wersji jednoogniskowej i dwuogniskowej.

 
close-link