Soczewki przeciwsłoneczne - JZO

Soczewki Izoplast Xperio Mirrors

To soczewki organiczne polaryzacyjne z powłokami refleksyjnymi (lustrzanymi) w 5 kolorach. Powłoka refleksyjna naniesiona jest na zewnętrzną stronę soczewki, natomiast od wewnętrznej strony znajduje się hydrofobowa powłoka antyrefleksyjna o zielonej barwie odbicia resztkowego.

Uwaga! Ze względu na brak możliwości oddania rzeczywistych barw, kolory powłok refleksyjnych Xperio Mirrors oraz barwień mogą wykazywać pewne różnice w odniesieniu do rzeczywistych barw.

Soczewki Izoplast 150 M B85/S85/RB85, Izoplast 160 M B85/S85 oraz Izoplast 150 Praktis B85/S85

To magazynowe soczewki organiczne barwione na kolor brązowy, szary i szarozielony (tylko dla Izoplast 150 M).

Uwaga! Ze względu na brak możliwości oddania rzeczywistych barw, kolory powłok refleksyjnych barwień mogą wykazywać pewne różnice w odniesieniu do rzeczywistych barw.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.