Soczewki przeciwsłoneczne - JZO

Izoplast 153 TRV NXT

To soczewki wytwarzane z bardzo lekkiego i wytrzymałego materiału Trivex, wstępnie zabarwionego. Barwnik w tych soczewkach naniesiony jest w formie cienkiej warstwy pod powierzchnią soczewki. Dzięki temu soczewka zawsze ma ten sam odcień, bez względu na moc soczewki, co jest szczególnie ważne dla osób, które używają soczewek o różnych mocach w parze.

Do najważniejszych zalet tego materiału zaliczyć należy:

  • bezpieczeństwo użytkowania dzięki odporności na uderzenia,
  • całodzienny komfort noszenia dzięki temu, że soczewki są bardzo lekkie,
  • 100% ochronę przed promieniami UVA i UVB.

Kolory soczewek Izoplast 153 TRV NXT zostały tak dobrane, aby dawały nie tylko efekt kosmetyczny, ale przede wszystkim, aby filtrowały światło o różnych długościach fali zapewniając użytkownikowi doskonały kontrast i rozróżnianie kolorów.

Soczewki Izoplast Xperio Mirrors

To soczewki organiczne polaryzacyjne z powłokami refleksyjnymi (lustrzanymi) w 6 kolorach. Powłoka refleksyjna naniesiona jest na zewnętrzną stronę soczewki, natomiast od wewnętrznej strony znajduje się hydrofobowa powłoka antyrefleksyjna o zielonej barwie odbicia resztkowego.

Uwaga! Ze względu na brak możliwości oddania rzeczywistych barw, kolory powłok refleksyjnych Xperio Mirrors oraz barwień mogą wykazywać pewne różnice w odniesieniu do rzeczywistych barw.

Soczewki Izoplast 150 M B85/S85/RB85, Izoplast 160 M B85/S85 oraz Izoplast 150 Praktis B85/S85

To magazynowe soczewki organiczne barwione na kolor brązowy, szary i szarozielony (tylko dla Izoplast 150 M).

Uwaga! Ze względu na brak możliwości oddania rzeczywistych barw, kolory powłok refleksyjnych barwień mogą wykazywać pewne różnice w odniesieniu do rzeczywistych barw.

 
close-link