Polaryzacyjne - JZO

Polario

Soczewki polaryzacyjne Polario zwiększają naturalną percepcję kolorów oraz poprawiają kontrast i widoczność.

 

Standardowe soczewki przeciwsłoneczne redukują jasność, ale nie zapobiegają olśnieniu powodowanemu przez światło odbite od płaskich, błyszczących powierzchni jak np. mokra lub oblodzona nawierzchnia drogi. Natomiast soczewki Polario redukując odblaski od poziomych powierzchni zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i komfort, zarówno podczas prowadzenia samochodu, jak i wszystkich aktywności na świeżym powietrzu.

Soczewki Polario zapewniają:

  • wyjątkową jakość widzenia dzięki eliminacji olśnień i lepszemu postrzeganiu kolorów,
  • ochronę przed olśnieniem, co sprawia, że oczy są mniej zmęczone i łatwiej o koncentrację,
  • 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.

Montaż soczewek Polario:

 

Soczewki polaryzacyjne Polario należy zamontować w oprawie w taki sposób, aby nie występowało skręcenie poziomej osi montażu soczewek. Poziomą oś montażu wyznacza nacięcie folii polaryzacyjnej na krawędziach soczewki, a w przypadku soczewek recepturowych dodatkowo znaki trwałe i nietrwałe, jak na rysunkach.

 

Uwaga! Soczewek Izoplast Polario nie należy montować do opraw „na żyłkę”.
Stosowanie soczewek Izoplast Polario może utrudniać widzenie powierzchni oblodzonych i mokrych oraz obrazów na ekranach ciekłokrystalicznych (LCD).

Xperio

Soczewki Xperio to najnowsza generacja soczewek polaryzacyjnych.

 

Dzięki doskonałym właściwościom optycznym zapewniają lepszą ochronę wzroku i komfort widzenia niż nawet najwyższej klasy soczewki barwione. Soczewki polaryzacyjne Xperio redukują refleksy odbijające się od deski rozdzielczej i maski samochodu, asfaltu oraz od innych powierzchni poziomych, co zapewnia większe bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu. Pozwalają widzieć rzeczywiste barwy, a także dostrzec nawet najmniejsze szczegóły z większą ostrością. Ponadto, soczewki Xperio całkowicie blokują szkodliwe promieniowanie UVA/UVB bez względu na indeks materiału, redukując w ten sposób potencjalne czynniki mogące uszkodzić wzrok.

Dzięki nowoczesnemu materiałowi Xperio nie tracą z biegiem lat zabarwienia, tym samym dłużej, niż zwykłe soczewki barwione, utrzymują właściwości chroniące wzrok przed promieniowaniem UV.

Polaryzacyjne soczewki Xperio dostępne są w dwóch wersjach, a każda z tych wersji dostępna jest w czterech kolorach:

  • zabarwione jednolicie,
  • zabarwione gradalnie.

Montaż soczewek Xperio:

Soczewki Xperio należy zamontować w oprawie w taki sposób, aby nie występowało skręcenie poziomej osi montażu soczewek. Poziomą oś montażu wyznacza naniesiona linia (znaki nietrwałe).

Uwaga! Soczewek Xperio nie należy montować do opraw „na żyłkę”. Stosowanie soczewek Xperio może utrudniać widzenie powierzchni oblodzonych i mokrych oraz obrazów na ekranach ciekłokrystalicznych (LCD).

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.