Rejestracja - JZO

Rejestracja

Rejestracja

 

Dane adresowe

 

Klauzule marketingowe

  • Każdą ze zgód można wycofać w każdym momencie. Jednocześnie informujemy, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Administratorem danych osobowych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Ludwika Waryńskiego 12, 58 - 500 Jelenia Góra. Pana/Pana dane osobowe będą przetwarzane dla celów rejestracji w „Strefie dla Optyka”, celach marketingowych oraz celach związanych z dochodzeniem bądź obroną przed roszczeniami. Więcej informacji o przetwarzaniu danych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach znajduje się TUTAJ
 
  •  

    To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.