Szkła okularowe dla aktywnych - sprawdź linię szkieł dla aktywnych

Szkła dla aktywnych

Twój wzrok wymaga szkieł korekcyjnych, a chciałbyś używać okularów przeciwsłonecznych albo sportowych? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy linię szkieł dla aktywnych: RSO DS.

 

Zwykłe szkła korekcyjne nie są dostosowane do okularów sportowych i części okularów przeciwsłonecznych. Takie oprawy są bardziej wygięte niż oprawy korekcyjne i dlatego wymagają zastosowania szkieł o specjalnej konstrukcji. Zestawienie zwykłych szkieł z wygiętą oprawą będzie skutkowało problemami wzrokowymi, a w najlepszym wypadku przy niewielkim zakrzywieniu opraw, może spowodować wyprostowanie frontu lub nadmierne naprężenie w oprawie, a przez to gorszą trwałość gotowych okularów.

Szkła RSO DS, dzięki specjalnej konstrukcji korygują wady wzroku i można je zamontować do opraw przeciwsłonecznych albo sportowych. Mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów:

  • bezbarwnych,
  • barwionych,
  • fotochromowych Transitions
  • z filtrem polaryzacyjnym

Są oferowane dla krótkowidzów i dalekowidzów oraz dla prezbiopów (szkła progresywne RSO DSunRSO DSport).

RSO DS

Szkła jednoogniskowe

 

Jednoogniskowe szkła dla aktywnych RSO DS to idealne rozwiązanie dla osób wymagających korekcji wzroku, które chcą korzystać z opraw sportowych lub przeciwsłonecznych. Są oferowane dla krótkowidzów (używających tzw. minusów) i dla dalekowidzów (korzystających z tzw. plusów). Produkowane są w zaawansowanej technologii cyfrowej, z uwzględnieniem indywidualnych parametrów każdego pacjenta i wybranej przez niego oprawy. W zależności od Twoich potrzeb i preferencji, a także wymaganej korekcji mogą być wykonane z różnych materiałów. Szkła te szczególnie polecane są w wersji uszlachetnionej powłoką antyrefleksyjną Ideal Max UV, która zwiększa ochronę wzroku przed szkodliwym promieniowaniem UV padającym na wewnętrzną powierzchnię szkieł.

RSO DSun

Szkła progresywne

 

RSO DSun to szkła progresywne opracowane z myślą o prezbiopach (osobach w wieku 40+, odczuwających problemy z wyraźnym widzeniem bliży i dali) uprawiających sport rekreacyjnie lub amatorsko. Są one dedykowane użytkownikom lubiącym podróżować, uprawiającym turystykę pieszą, zwiedzającym zabytki, itp.  Zapewniają bardzo komfortowe widzenie dali i optymalne widzenie bliży. RSO DSun produkowane są w zaawansowanej technologii cyfrowej, z uwzględnieniem indywidualnych parametrów każdego pacjenta i wybranej przez niego oprawy.

RSO DSport

Szkła progresywne

 

RSO DSport to szkła progresywne dedykowane prezbiopom, którzy uprawiają sport bardziej wyczynowo, np. biegaczom czy chodziarzom. RSO DSport produkowane są w zaawansowanej technologii cyfrowej, z uwzględnieniem indywidualnych parametrów każdego pacjenta i wybranej przez niego oprawy.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.