Tytuł Best Quality Employer dla JZO S. A. - JZO

Tytuł Best Quality Employer dla JZO S. A.

JZO S. A. uzyskał tytuł „Best Quality Employer 2019” w uznaniu za wysokie standardy zatrudnienia. To już kolejne wyróżnienie, jakie firma otrzymuje na polu polityki personalnej.

Jako firma z kilkudziesięcioletnią tradycją i doświadczeniem rozumiemy, że pracownicy są naszym kapitałem, dlatego regularnie wdrażamy nowe projekty wewnętrzne, które doskonale umacniają naszą kulturę organizacyjną. Poza akcjonariatem pracowniczym czy regularnymi programami doskonalenia zawodowego, implementujemy dobre praktyki w zakresie inicjatyw pracowniczych, umożliwiając naszym pracownikom realizację ciekawych projektów wewnętrznych i wymianę wiedzy.

 

„Dziękujemy naszym pracownikom za wszelkie pomysły, jakie dostarczają do realizacji. Oddolne inicjatywy są najlepiej skalibrowanymi projektami, ponieważ odpowiadają bezpośrednio na potrzeby pracowników JZO” – powiedziała Anna Świerk, Specjalista ds. BHP, odpowiedzialna za koordynację inicjatyw pracowniczych w JZO S. A.

 

Dbamy o atmosferę w pracy i angażujemy pracowników w ogólnopolskie i ogólnoświatowe akcje prozdrowotne (np. różowy październik jako miesiąc walki z rakiem piersi) oraz organizujemy konkursy dla pracowników, aby umacniać ich identyfikację z markami, jakie mamy w portfolio.

 

Nasz projekt profilaktyki wzroku dla pracowników zakłada regularną wymianę szkieł okularowych w ramach deputatów pracowniczych, a wkrótce planujemy jego rozszerzenie o bezpłatne badania wzroku w gabinecie okulistycznym, jaki otwieramy w naszym zakładzie produkcyjnym w Jeleniej Górze.

 

Stale dopasowujemy ofertę zatrudnienia do rynku i wymagań kandydatów, co później przekłada się na wyższe zaangażowanie i lojalność pracowników. Naszym celem jest docieranie do młodych talentów i wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki rozbudowanym ścieżkom rozwoju i awansu mogą rozwijać swoje umiejętności i talenty.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskany tytuł realnie przekładał się na jakość standardów pracy, jakie dajemy naszym pracownikom, bo nasi pracownicy to my.

 

Dziękujemy!

 
close-link