Jakie znaczenie ma kolor soczewek w okularach przeciwsłonecznych? - JZO

Jakie znaczenie ma kolor soczewek w okularach przeciwsłonecznych?

Ciemne kolory soczewek (brązowy / szary / zielony) są idealne do codziennego użytku i większości zajęć na świeżym powietrzu. Ciemniejsze odcienie są przeznaczone przede wszystkim do zmniejszenia zmęczenia oczu w warunkach jasnych i umiarkowanych. Szare i zielone soczewki nie zniekształcają kolorów, podczas gdy brązowe soczewki mogą powodować niewielkie zniekształcenia.

Jasne kolory (żółty / złoty / bursztynowy) najlepiej sprawdzają się w warunkach oświetlenia od umiarkowanego do niskiego. Sprawdzają się do jazdy na nartach, snowboardzie i innych sportów zimowych. Zapewniają doskonałą percepcję głębi, poprawiają kontrasty w trudnych warunkach oświetleniowych, poprawiają      widoczność obiektów i sprawiają, że otoczenie wydaje się jaśniejsze.

Comment on this FAQ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.