Laboratorium JZO w Jeleniej Górze miejscem spotkań Ekspertów - JZO

Laboratorium JZO w Jeleniej Górze miejscem spotkań Ekspertów

W dniach 5-6 października w Jeleniej Górze, w jednym z najnowocześniejszych laboratoriów w tej części Europy, gościli Optycy z całej Polski. Była to niepowtarzalna okazja dla wszystkich Specjalistów Ochrony Wzroku, by poznać bliżej JZO, zobaczyć, jak wygląda praca nad najwyższej jakości soczewkami i porozmawiać z ekspertami.

Spotkania z Optykami w laboratorium JZO stały się swego rodzaju tradycją. Specjaliści Ochrony Wzroku mogą w ten sposób pozostać na bieżąco z trendami oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Optyki i Optometrii – podczas wydarzenia odbyły się 2 szkolenia: “Transitions: Światło – przyjaciel czy wróg Twoich oczu?” oraz “Profesjonalne dopasowanie soczewek progresywnych”.

Frekwencja jak zawsze była bardzo wysoka, a spotkanie odbyło się w świetnej atmosferze pełnej współpracy i otwartości.

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.