WSPÓLNIE ŚWIĘTUJEMY SUKCES EssilorLuxottica Roadshow! - JZO

WSPÓLNIE ŚWIĘTUJEMY SUKCES EssilorLuxottica Roadshow!

W ciągu ostatnich 3 tygodni mieliśmy zaszczyt spotkać się z niezależnymi ekspertami na EssilorLuxotiica Roadshow, by porozmawiać o naszej wspólnej pasji, a hasło SEE MORE. BE MORE wybrzmiewało w całej Polsce! Po raz pierwszy współorganizatorem tego wydarzenia był również JZO – Polski Ekspert Optyczny.

Za nami aż sześć wyjątkowych spotkań z SETKAMI klientów, które zaowocowały wieloma rozmowami o trendach, innowacjach i doświadczeniach. Zaprezentowaliśmy kompleksowe rozwiązania dla biznesu optycznego: modele okularów i opraw z najnowszej kolekcji wiosna-lato 2023, soczewki okularowe JZO, instrumenty oraz solutions do salonów optycznych, a także zaprosiliśmy do skorzystania ze strefy szkoleniowej Leonardo.
Każdy dzień zakończony był inspirującym wieczorem, podczas którego mogliśmy spotkać się przy kolacji i wysłuchać prezentacji o trendach i kierunkach rozwoju lidera w branży optycznej.
DZIĘKUJEMY wszystkim za mnóstwo pięknych wspomnień, inspiracji i motywacji.
Do zobaczenia podczas kolejnej edycji EssilorLuxottica Roadshow!

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze.