Nikon od roku na polskim rynku optycznym - JZO

Nikon od roku na polskim rynku optycznym

Rok temu w ofercie JZO S. A. zadebiutowały soczewki okularowe Nikon. Z tej okazji w trakcie wystawy OPTYKA 2019, towarzyszącej Ogólnopolskiemu Kongresowi KRIO w Karpaczu, wspólnie z Marzeną Rogalską i Maciejem Orłosiem, ambasadorami kampanii Czas na wzrok, oraz Mirosławem Nowakiem, odpowiedzialnym za Grupę Essilor w Polsce, Estonii, na Łotwie i Litwie, na stoisku JZO świętowaliśmy pierwszy jubileusz marki Nikon na polskim rynku optycznym.

 

Powierzenie nam – JZO S. A. – dystrybucji szkieł okularowych Nikon to dla nas ogromne wyróżnienie, ale i wyzwanie. Miniony rok był dla nas czasem intensywnej pracy, której efekty już widzimy. Wspólnie z wyselekcjonowanymi salonami optycznymi zbudowaliśmy sieć dystrybucji, która gwarantuje klientowi końcowemu najwyższą jakość obsługi.” – powiedział Łukasz Ruta, Dystrykt Manager JZO S. A.

 

Nikon Lenswear posiada ponad 100-letnie doświadczenie w zakresie optyki precyzyjnej. Jako pionier technologii optycznej, firma Nikon dąży do zaprojektowania takich soczewek okularowych, które zagwarantują najlepszą jakość widzenia każdemu użytkownikowi okularów. Wysoko wyspecjalizowany kalkulator obliczeniowy NODE (Nikon Optical Design Engine) optymalizuje powierzchnie optyczne, wkalkulowując indywidualne parametry użytkownika tak, aby zapewnić wyraźne, ostre, pozbawione zniekształceń i komfortowe widzenie.

 

Rozpoznawalność marki Nikon na polu fotografii oddziałuje na postrzeganie soczewek okularowych Nikon. Aż 80% użytkowników, którzy wybrali soczewki Nikon, pamiętają markę swoich soczewek.

 

Klienci oczekują najwyższej jakości widzenia, bez kompromisów i soczewek tak cienkich, jak to możliwe. To wszystko gwarantują soczewki Nikon, zarówno progresywne, jak i jednoogniskowe.” – potwierdza Łukasz Ruta, Dystrykt Manager JZO S. A.

 

Choć obecne od niedawna na polskim rynku optycznym, już doczekały się wyróżnień także wśród profesjonalistów. Progresywne soczewki okularowe Nikon Presio Master Infinite w 2018 roku zdobyły Złoty Medal Optyka.

 

 
close-link