Startuje akcja pomaganie przez badanie w ramach programu Zobacz Lepszą Przyszłość 2020 - JZO

Startuje akcja pomaganie przez badanie w ramach programu Zobacz Lepszą Przyszłość 2020

Już po raz kolejny nasza spółka została współorganizatorem programu Zobacz Lepszą Przyszłość. To unikatowy w skali ogólnopolskiej dobroczynny program profilaktyki wad wzroku wśród dzieci i młodzieży znajdujących się w trudnej sytuacji.

W 2020 roku planujemy przeprowadzenie badań przesiewowych wzroku wśród 10 000 dzieci i młodzieży m.in. z domów dziecka, pieczy zastępczej, świetlic środowiskowych.

Tym samym planujemy przekazanie blisko 4 000 bezpłatnych okularów korekcyjnych!

W 2020 roku do udziału w akcji POMAGANIE PRZEZ BADANIE wraz z Fundacją Polski Mogą Wszystko zapraszamy optyków, optometrystów i lekarzy okulistów, którzy mogą zaoferować w swoim salonie lub gabinecie przeprowadzenie badań przesiewowych wzroku dowolnej, określonej wcześniej przez siebie, liczby dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji.

Każdy Partner Programu otrzyma certyfikat BOHATERA DZIECIĘCEGO WZROKU oraz specjalną naklejkę na witrynę salonu optycznego.

Na najbardziej zaangażowanych Partnerów, którzy dodatkowo  przeprowadzą bezpłatne badania pełne wzroku czekają Medale  BOHATERA DZIECIĘCEGO WZROKU.

Każdy zainteresowany specjalista może zgłosić się do udziału w akcji za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie:

https://fpmw.pl/essilor/pomaganie

 

Więcej informacji: www.grupaessilor.pl

 

 

 
close-link